Kosifler Oto


BMW 640d Cabrio / Dış Tasarım


BMW 6 Serisi Cabrio'nun tüm yüzeyleri çevikligin, benzersiz hava akisinin ve ileri dogru hamle yapan bir durusun altini çizer. Standart olarak sunulan LED farlar ve hava girislerinin üzerindeki gündüz farlarinin yani sira, öne dogru uzanan böbrek izgaralarin karakteristik yapisi akildan çikmayan bir ön görünüm sunar.

Otomobile profilden bakildiginda yeni, yön göstergeli dis aynalar ve uzun aks araligi hemen göze çarpar. Öne dogru zarifçe uzanan karakter çizgisi cabrio otomobilin asfaltla adeta bir bütün olabilecegi izlenimini verir. Tüm çizgiler bir teknenin akici tasarimini yansitir sekilde tasarlanmistir.

Güçlü tekerlek yuvalari ve kuvvetli, sarsilmaz durusuyla otomobilin arka kismi dinamik ön tasarim ile keskin bir kontrast olusturur. Arka görünümün karakteristik özellikleri arasinda L seklindeki arka farlar, göz alici egzoz çikisi kaplamalari ve enlemesine krom kaplamalar öne çikar. Özellikle soft tavan açik oldugunda otomobilin verdigi mesaj uzaktan bile olsa son derece nettir; karsinizda BMW'nin en özel cabrio modeli yer almaktadir.Canlı Destek