Kosifler Oto


BMW Touring 525d xDrive / Akıllı Çok Yönlülük


Yaniniza ne almayi planladiginizi bilemeyebiliriz ama nasil tasiyabileceginizi biliyoruz. Her ne olursa olsun, BMW 5 Serisi Touring’de onun için yer vardir ve ihtiyaçlariniza göre uyarlanir.

Iki parçali bagaj kapagini açar açmaz BMW 5 Serisi Touring'in ne kadar esnek oldugunu görürsünüz. Küçük çapta bir alisverisin ardindan bagajin otomatik olarak açilmasi ve bagaj bölmesi kapaginin kalkmasi için otomobilin anahtarina bir kez basmaniz yeterlidir. Büyük miktarlarda alisveris paketlerine yer açmak için bagaj kapagini tamamen açmak için ise, opsiyonel bagaj otomasyon sistemini kullanarak otomobilinizin anahtarindaki dügmeye yeniden basmaniz yeterlidir. BMW 5 Serisi Touring, neredeyse tamamen düz bir yükleme alani sayesinde, miktari ne olursa olsun tüm alisveris paketleriyle basa çikar. 

Büyük hacimli bagajlari tasimak için bölmeli arka koltuklar 40:20:40 oraninda katlanabilir. Hatta uzaktan kilit açma sistemini kullanarak koltuklari bagaj bölmesindeki yerlerinden rahatlikla çikarilabilir, böylelikle 60:40 gibi bir orana erisebilirsiniz. Opsiyonel sirt dayama açisi ayari, arka koltuklarin on bir dereceye kadar egim sunan yedi farkli ayarda konumlandirilmasina izin verir. Bu durum kargo hacmini 560’dan 590 litreye ve hatta toplamda 1670 litreye kadar artirir. Opsiyonel alüminyum baglama sistemi yükünüz ve yerlestirilmis bagajlariniz için güvenli bir destek olustururken, orijinal BMW Aksesuari olarak sunulan katlanabilir kutulu sabit bagaj bölmesi mati da bagajinizin kaymasini önleyen ve küçük nesnelerin bile güvenle yerlestirilmesini saglayan özel bir yüzey saglar.

 Canlı Destek