Kosifler Oto


BMW 525d xDrive / Dış Tasarım


En zorlu beklentileri karsilamak üzere tasarlanan BMW 5 Serisi Sedan, dinamik orantilari ve modern sekliyle daha ilk bakista etkileyicidir. Bu görünüm ön tasarimdan arka tasarima kadar, etkileyici silüeti boyunca tutarli sekilde uygulanmistir.

Istege bagli yeni LED farlari üst kisimdan hafifçe egimlidir ve otomobilin karizmatik yüz ifadesinde öne çikar. Çarpici böbrek izgaralari, ileri dogru daha belirgin bir sekilde uzanarak arkasinda yatan gücü gösterir ve BMW 5 Serisi Sedan'in hep ilgi odagi olmasini saglar.

Ön tasarimda baslayan tema, yan hatlarin özgüvenli zarafetiyle devam eder. BMW Sedan'in uzun motor kapagi, uzun aks mesafesi ve genis jant tabani gibi klasik yapilarinin yani sira BMW 5 Serisi Sedan sportif ögeler de tasir. Yeni arka lambalarini da ayni özgüvenle sergiler. Bu lambalar, optik derinlikleri ve L seklindeki tasarimlari ile yeni tasarlanmis tamponlara sahip arka tasarima mükemmel bir sekilde entegre olur ve tüm görünümü estetik ve keyifli bir sekilde tamamlar.Canlı Destek