Kosifler Oto


BMW 525d xDrive / Dış tasarım.


En zorlu beklentileri karşılamak üzere tasarlanan BMW 5 Serisi Sedan, dinamik orantıları ve modern şekliyle daha ilk bakışta etkileyicidir. Bu görünüm ön tasarımdan arka tasarıma kadar, etkileyici silüeti boyunca tutarlı şekilde uygulanmıştır.

İsteğe bağlı yeni LED farları üst kısımdan hafifçe eğimlidir ve otomobilin karizmatik yüz ifadesinde öne çıkar. Çarpıcı böbrek ızgaraları, ileri doğru daha belirgin bir şekilde uzanarak arkasında yatan gücü gösterir ve BMW 5 Serisi Sedan'ın hep ilgi odağı olmasını sağlar.

Ön tasarımda başlayan tema, yan hatların özgüvenli zarafetiyle devam eder. BMW Sedan'ın uzun motor kapağı, uzun aks mesafesi ve geniş jant tabanı gibi klasik yapılarının yanı sıra BMW 5 Serisi Sedan sportif öğeler de taşır. Yeni arka lambalarını da aynı özgüvenle sergiler. Bu lambalar, optik derinlikleri ve L şeklindeki tasarımları ile yeni tasarlanmış tamponlara sahip arka tasarıma mükemmel bir şekilde entegre olur ve tüm görünümü estetik ve keyifli bir şekilde tamamlar.Canlı Destek