Kosifler Oto


BMW 218i Cabrio / Dış Tasarım


Gelecegi sekillendiren, dinamik çizgilere sahip, öne dogru egimli motor bölümü kapagi ve böbrek izgaralara dogru incelen farlarla BMW 2 Serisi Cabrio'nun ön tasarimi odaklanmis bir 'yüz ifadesi'ne sahiptir. Odak noktasi elbette önündeki yoldur.

Profilden bakildiginda, zemine paralel düz omuz çizgisi otomobile daha uzun bir görünüm kazandirir. Uzun aks mesafesi, iz genisligi ve kisa aks disi mesafe ile bir araya geldiginde otomobilin çevik ve disa dönük yapisini vurgular. Yana yatma çubuklari yine görünmeyecek sekilde yerlestirilmistir. Yalnizca acil durumlarda, kisa süre içerisinde görünür hale gelir.

Arka tasarimda tipik BMW L seklindeki isiklar uzaktan bakildiginda bile net bir sekilde kendini ifade eder ve BMW 2 Serisi Cabrio'nun daha genis ve daha kasli bir görünüme sahip olmasini saglar. Yakindan bakildiginda ilk olarak krom kapli ikiz egzoz çikisi ve alçak agirlik merkezi dikkati çeker. Soft tavan açik oldugunda ise arkadan ön cama kadar kesintisiz bir görüsün keyfini çikartabilirsiniz. Kisacasi hangi yönden bakarsaniz bakin üstü açik sürüs keyfi budur.Canlı Destek