Kosifler Oto


BMW 220d Coupé / Dış Tasarım


Ön akstan baslayan çarpici kivrim, arka kanadin üst kismina dogru ilerler ve sportif, dinamik kama biçimini vurgulayarak atak bir kimlik sergiler. Kasli bir görünüm sunan tekerlek yuvasiyla birlestiginde, BMW 2 Serisi Coupé'nin her zaman öne geçmeye hazir oldugunu kanitlar.

LED isik çubuklarina sahip L seklinde stop lambalari ve yatay hizalama ile etkisi güçlenen arka görünüm, otomobilin hakim durusunu tamamlar. M235i modelinin arka kismindaki spoyler, yol tutusunu güçlendirir.

Uzatilmis motor kapaginin dis çizgileri havanin akis yönünü belirlerken, büyük hava girisleri, hareketsizken bile tavrini belli eden BMW 2 Serisi Coupé'nin dizginlenemeyen itis gücünü sembolize eder. 

Otomobilde, farlar üç boyutlu böbrek izgaralarina dogru sert biçimde ilerleyerek bakislari üzerinde toplar. Öne çikan böbrek izgaralarinin çubuklari parlak yüzeyleriyle gerçekçi bir derinlik sunar. Krom kaplama böbrek izgaralarinin çerçevesi bu etkiyi artirir ve otomobile etkileyici bir görünüm kazandirir. 

Demir Grisi dis aynalar M235i'nin fark yaratan dis özelliklerinden biridir. Yanlarda yer alan hava girislerindeki çubuklar ve gösterisli 18 inç jantlar üzerinde yer alan vurgu renkleri, görünümü zenginlestirir. Tüm bu dis tasarim özellikleri, otomobile çarpici sportif bir durus kazandirir. Canlı Destek