Kosifler Oto


BMW 428i xDrive Coupé / Dış Tasarım


Harekete geçiren dinamizm; hareketsizken bile cezbediyor. BMW 4 Serisi Coupé'nin tasarimi, atletik durusunu büyüleyici bir sekilde yansitiyor ve gerçek sürüs keyfini ifade ediyor. Bu sözü yolculuk sirasinda yerine getirmenin yani sira, beklentilerin çok daha ötesine geçiyor.

BMW 4 Serisi Coupé, uzun aks araligi ve kisa aks disi mesafeleri ile kendinden emin bir otoritenin vücut bulmus halidir. Arka koltuk üst yapisi, ayricalikli coupé tarzini öne çikarir. Arka kisma dogru dinamik sekilde uzanan düz tavan çizgisi ve otomobilin ortaya koydugu durus, yolculuk baslamadan önce dahi odaklanmis atletik yapiyi açiga çikarir.

Uzatilmis motor bölümü kapaginin kusursuz hatlari, BMW 4 Serisi Coupé'ye klasik ve ayni zamanda yenilikçi atletik ruhunu kazandirir. Özenle üretilmis, parlak siyah renkli böbrek izgaralari, dokuz adet genis çubuk içerir. Yenilikçi bir karaktere sahip Full-LED Farlar gibi, böbrek izgaralari da son derece düzdür ve belirgin sekilde genis bir tasarima sahiptir. Böylece BMW 4 Serisi Coupé'nin ön kismi, çok daha yogun ve güçlü bir etki yaratir. 

BMW 4 Serisi Coupé'nin arka kismi, sportif ve çevik duyulari yansitan genis tasarimi ile etkileyici bir görüntü ortaya koyar. Otomobilin genis durusu ve düz tavan hatti atletik bir mükemmellik saglar.

Havalandirma, tamponlarin içine entegre edilmis Hava Perdesi ile birlikte tekerlek yuvalari etrafindaki hava direncini etkili sekilde düsürür ve hava akimini ön tekerleklerden ileriye yönlendirir.

BMW 4 Serisi Coupé'nin basarili tasarimi, arka lambalara da yansimistir. Sahip oldugu L sekli sayesinde arka lambalar, otomobilin tarziyla uyumlu bir sekilde bütünlesir ve böylece BMW 4 Serisi Coupé'nin güçlü bir etki yaratan genis tasarimini ön plana çikarir. Dinamik stop lambalari ek bir güvenlik özelligi saglar; pedala hafifçe dokunuldugunda hafifçe, sert frenleme esnasinda daha yogun bir sekilde yanar.Canlı Destek