BMW Premium Selection/Onaylı Kullanılmış Otomobiller 5 yaşını aşmamış, 120.000 km’yi geçmemiş ve en yüksek beklentileri bile karşılaması garantili olan otomobillerdir. İşte bu nedenle BMW Premium Selection, sadece özel olarak belirlenmiş,72 nokta kontrolünden geçen ve 72 ürün standardının her birini karşılayan otomobiller arasından seçilir.

Hizmetler:
Detaylı teknik testlerimiz sonucunda BMW Premium Selection kapsamındaki otomobilinize kesinlikle güvenebilirsiniz.

24 aylık BMW Premium Selection Garantisi
Otomobilinizi teslim aldığınız gün başlayan ve 24 ay boyunca devam eden BMW Premium Selection garantisinin sağladığı tüm avantajlardan güvenle yararlanabilirsiniz. BMW Premium Selection garantisi aracınızın değerinin her zaman benzerlerinden yüksek olmasını sağlayacaktır. Çünkü yanlızca BMW Premium Selection araçlar için sunulan 2 yıllık garanti otomobile kayıtlı bir hizmet olup, aracın satılması halinde tüm hakları yeni alıcıya devrolur.

24 Saat Yol Yardımı
Bir yıl boyunca, 24 saat yol yardım ile kaza, arıza ya da hırsızlık hallerinde sunulan geniş kapsamlı yardım hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz.

7 Gün- 500 km Değişim Garantisi
Çok uzak bir ihtimal olmasına rağmen BMW’niz beklentilerinizi karşılamazsa size bir takas seçeneği de sunmaktayız (Leasing yoluyla satılan araçlar hariç). 7 gün veya 500 km’lik kullanımlarınız için geçerli olan bu hizmetimizle ilgili ayrıntılı bilgi almak için BMW yetkili satıcınıza danışabilirsiniz.

Finansman Kolaylığı
BMW Premium Selection otomobiller için çeşitli bankalar ile yaptığımız anlaşmalar ile size özel banka kredisi olanakları sunuyoruz.

Garanti Edilen Takas Teklifi
Bir BMW Premium Selection otomobili alacağınız zaman eski otomobiliniz için de çok avantajlı takas imkanlarından yararlanabilirsiniz.

Test sürüşü
BMW Premium Selection otomobilleri ile test sürüşü yapmak için randevu alabilirsiniz.

Onaylı Servis Geçmişi
Daha once otomobilinizle ilgil servisimizde yapılan tüm işlemler kayıt altında tutulur ve dileğiniz zaman yetkili servisinizden bilgi alabilirsiniz.

360 Derece Teknik ve Optik Kontrol 360 derece teknik ve optik kontrollerle otomobilinizin servisimizde en ince detayına kadar kontrol edilmesinin rahatlığını yaşayın.
Canlı Destek