Mükemmele odaklanmış BMW Servis

Teknolojik açıdan oldukça karmaşık olan ve binlerce parçadan oluşan otomobillerin, periyodik bakım, onarım ve hasar sonrası onarımlara ihtiyaçları vardır. Bir çok karmaşık işlem ve bazı onarımlarda özel takım ve diyagnoz araçları gerekmektedir. BMW gibi ileri teknoloji ile donatılmış otomobillerde ise bu ihtiyaç daha üst seviyededir. Borusan Otomotiv yetkili servisleri profesyonel bilgi ve deneyimleri ve en modern donanımla her türlü servis ihtiyacınızda yanınızda.

Akıllı hizmet BMW 'den yenilikçi araç teknolojisi.

Sürekli güncellenen servis durumunu aracınız içinden her zaman görebilirsiniz. Araçtaki sistemler vasıtasıyla, BMW servis danışmanlarınız servis seviyesini en uygun hale getirir. Böylece servis randevularınız kolaylıkla planlanır ve maliyetler düşürülür.

Her zaman hizmetinizde BMW servis personeliniz.

BMW servis personeli en iyi bakım ve tamir beklentilerinizi üst seviyede karşılamak için çalışırlar. Yüksek donanımlı uzman teknisyenler ve bilgisayar destekli diyagnoz cihazları vasıtası ile aracınız teknik kontrolden geçer. BMW otomotiv dünyasına sektörü değiştiren birçok yeni pozisyon ve kavram kazandırmıştır. Bu ilkleri Türkiye’de uygulayan Borusan Otomotiv bayileri, 1986 yılında BMW servis teknisyeni, 1988 yılında BMW servis asistanı, 1992 yılında BMW servis danışmanı ve 1993 yılında ise BMW diyagnoz teknisyeni uygulamalarını başlatmıştır.Canlı Destek