0 KM Araçlar Için

"0" km araçlar için boya koruma isleminin amaci mevcut olan boya ve parlakligi gelecege tasimaktir. 5 asamali bir uygulama olup aracin orijinal boyasi üzerinde 5 mikronluk bir film tabakasi olusturarak otomobilinizi dis etkenlere, hava sartlarina, asit yagmurlarina, günesin zararli ve soldurucu etkilerine karsi korur. Özellikle koyu renk araçlarda dis etkenlerin zararli etkileri kendini daha çok gösterir. Boya korumasi yapilmis bir araç uzun süre orijinal boyasinin parlakligini korur.

Kullanilmis Araçlar Için

2.el araçlarda boya koruma yapilmadan önce aracin dis yüzeyi temizlenir. Zift ve yapiskan maddeler giderildikten sonra aracin dis yüzeyindeki ince çizikler ve girdap izleri polisaj makinesiyle yok edilir. Daha sonra makine izleri yok edilerek, araç yapilacak olan cila ve koruma islemi için hazir hale getirilir. En son islem olarak araç orijinal parlakligina getirilip koruma altina alinir.

Detayli Iç Temizlik

Tavan, taban, koltuklar, bagaj, paspas ve halilar, motor, jantlar, stepne komple detayli olarak temizlenir. Uygulamadan sonra vinil ve motor koruma yapilarak aracin iç plastik aksamlari daha canli bir görünüme kavusur. Aracin içindeki hava ve koku degisir. Hijyenik bir ortam saglanir. Özellikle alerjisi olanlar ve çocuklar için gerekli bir uygulamadir.

Detayli Dis Temizlik

Aracin tüm dis yüzeyi, davlumbaz içleri ile jantlar ve dis plastik aksamlar temizlenerek parlatilir ve cilalanarak koruma altina alinir.

Motor Temizligi

Motorun iç ve dis bölümleri, aracin elektronik aksamlari korunarak, detayli olarak yikanmadan temizlenir. Temizleme isleminden sonra motor koruma uygulanir.

Döseme ve Vinil Koruma

Sifir araçlarda döseme koruma uygulandiktan 24 saat sonra dösemelere ne dökülürse dökülsün (cola, kahve, çay, mesrubatlar) sivilar kumasin altina geçmez yüzeyde tanecikler halinde kalarak kolay temizlik saglar. Deri ve kumas uygulamalari farklidir.

Show Car Concept

Araca ekstra parlaklik ve cila saglayan orbitalle uygulanan ve kisa süreli koruma saglayan bir uygulamadir.

1- Boya ve dis komple bakim ve parlatma, boya koruma, iç komple temizlik, iç koruma, motor temizlik ve koruma.

2- Boya ve dis komple bakim ve parlatma, boya koruma, iç komple temizlik, motor temizlik.

3- Boya ve dis komple bakim ve parlatma, boya koruma, jant temizlik.

4- Iç komple temizlik, bakim, koruma, motor temizlik ve koruma.

5- Motor temizlik ve koruma.6- Boya dis temizlik ve koruma.

* Fiyatlara KDV Dahil Degildir.Daha detayli bilgi ve randevu talepleri için: boyakoruma@kosifler.com.tr

Canlı Destek