Mükemmele odaklanmis BMW Servis

Teknolojik açidan oldukça karmasik olan ve binlerce parçadan olusan otomobillerin, periyodik bakim, onarim ve hasar sonrasi onarimlara ihtiyaçlari vardir. Bir çok karmasik islem ve bazi onarimlarda özel takim ve diyagnoz araçlari gerekmektedir. BMW gibi ileri teknoloji ile donatilmis otomobillerde ise bu ihtiyaç daha üst seviyededir. Borusan Otomotiv yetkili servisleri profesyonel bilgi ve deneyimleri ve en modern donanimla her türlü servis ihtiyacinizda yaninizda.

Akilli hizmet BMW 'den yenilikçi araç teknolojisi.

Sürekli güncellenen servis durumunu araciniz içinden her zaman görebilirsiniz. Araçtaki sistemler vasitasiyla, BMW servis danismanlariniz servis seviyesini en uygun hale getirir. Böylece servis randevulariniz kolaylikla planlanir ve maliyetler düsürülür.

Her zaman hizmetinizde BMW servis personeliniz.

BMW servis personeli en iyi bakim ve tamir beklentilerinizi üst seviyede karsilamak için çalisirlar. Yüksek donanimli uzman teknisyenler ve bilgisayar destekli diyagnoz cihazlari vasitasi ile araciniz teknik kontrolden geçer. BMW otomotiv dünyasina sektörü degistiren birçok yeni pozisyon ve kavram kazandirmistir. Bu ilkleri Türkiye’de uygulayan Borusan Otomotiv bayileri, 1986 yilinda BMW servis teknisyeni, 1988 yilinda BMW servis asistani, 1992 yilinda BMW servis danismani ve 1993 yilinda ise BMW diyagnoz teknisyeni uygulamalarini baslatmistir.Canlı Destek